Hotel in Apartmaji VIDEC
Hotel Videc*** je simpatičan hotel s 28 soba i ukupno 114 ležajeva. Sobe su lijepo opremljene i nude opuštajući pogled na prekrasnu prirodu. U hotelu se nalazi recepcija s kafićem i manjom prostorijom za druženje, skladište za skije i prostrani restoran gdje se mogu organizirati seminari ili proslave.
Hotel se nalazi na 1050 m nadmorske visine u hotelsko-apartmanskom naselju Bolfenk na području Bolfenka na Mariborskom Pohorju. Do hotela je moguće doći automobilom ili autobusom iz smjera Hoč.
Od Gorskog wellness-centra Bolfenk je Hotel Videc udaljen samo 30 m. U njemu se nalazi bazen, whirlpoolovi, dječji bazen, a na drugom katu nalazi se odličan beauty i spa centar sa svijetom sauni (finska, turska, biljna), hladni bazen, ledena jama i whirlpool. Iz odmarališta se pruža prekrasan pogled na pohorske šume.
- Bar: 150m
- Biciklistička staza: 100m
- Autobus: 5000m
- Centar naselja: 17000m
- Staze za skijaško trčanje: 6000m
- Golf: 10000m
- Glavno skijalište: 100m
- Restoran: 50m
- Rijeka: 17000m
- Najbliža skijaška staza: 50m
- Toplice: 20m
Slobodan smještaj u Hotel in Apartmaji VIDEC
Sadržaj objekta Hotel in Apartmaji VIDEC
Aktivnosti
|
|
Hrana
|
|
Za djecu
|
|
Aktivnosti na otvorenom
|
|
Parkiralište
|
|
Restorani i barovi
|
|
Usluge
|
|
Usluge-ljeto
|
|
Skijanje
|
|
Wellness
|
|
Pravila smještaja Hotel in Apartmaji VIDEC
Vrijeme prijave:
|
16.00 |
Vrijeme odjave:
|
11:00 |
Kućni ljubimci:
|
Kućni ljubimci dozvoljeni uz nadoplatu. |
Komunikacija na recepciji u jezicima
|
|
Mogućnosti plaćanja u tom objektu:
|
![]() ![]() ![]() ![]() |