Landhotel Lindenhof
O Landhotel Lindenhof, Bad Kleinkirchheim
Landhotel Lindenhof se nalazi u gradu Feld am See i nudi gostima udobnu bazu za istraživanje okolice. Wi-Fi je dostupan u cijelom objektu, održavajući goste povezanima tijekom njihovog boravka. Jezero je udaljeno 500 m, nudeći mogućnosti za vodene aktivnosti i opuštanje. Punjač za električna vozila dostupan je 1 m od objekta, idealan za goste s električnim vozilima.
Restorani i prehrana
Objekt ima hotelski restoran u kojem gosti mogu uživati u domaćoj i međunarodnoj kuhinji. Hotelski bar dostupan je za opuštajuća pića i druženje.
Plivanje i bazeni
Hidromasažna kada poziva goste na opuštanje.
Wellness i SPA
Smještaj svojim gostima nudi opuštanje u sauni. Parna soba nudi umirujuće wellness iskustvo. Aroma parna soba pruža mirisnu, opuštajuću atmosferu. Infracrvena kabina nudi blagu toplinsku terapiju. Gosti mogu održavati svoju rutinu vježbanja u fitness sobi u sklopu objekta.
Pristup jezeru
Jezero se nalazi 500 m od smještaja, nudeći miran položaj za šetnje i vodene aktivnosti.
Djeca i obitelji
Obitelji će cijeniti obiteljsku atmosferu i usluge koje se nude djeci.
Kućni ljubimci u Landhotel Lindenhof u Bad Kleinkirchheim, Feld am See
U ovom objektu kućni ljubimci su dobrodošli i vaši četveronožni prijatelji mogu poći s vama na odmor. Međutim, boravak kućnih ljubimaca potrebno je zatražiti unaprijed, jer su kućni ljubimci dopušteni samo u određenim jedinicama i može se naplaćivati dodatna naknada.
Parkiranje u Landhotel Lindenhof u Bad Kleinkirchheim, Feld am See
Objekt nudi parkiralište na licu mjesta za sve goste. Za sigurno parkiranje vozila dostupna je garaža. Za goste koji donose vlastite bicikle osigurana je posebna prostorija za bicikle. Punjenje električnih vozila dostupno je 1 m udaljenosti. Punjenje električnih vozila dostupno je na licu mjesta.
Zabava i rekreacija
Gosti mogu unajmiti bicikl izravno u objektu.
Prijava i odjava u Landhotel Lindenhof u Bad Kleinkirchheim, Feld am See
Prijava je moguća od 14:00 - 20:00, a odjava do 08:00 - 11:00.
- Punjač za električna vozila: 1m
- Jezero: 500m
Slobodan smještaj u Landhotel Lindenhof
Sadržaj objekta Landhotel Lindenhof
|
Dodatne aktivnosti
|
|
|
Prehrana
|
|
|
Za djecu
|
|
|
Internet
|
|
|
Aktivnosti na otvorenom
|
|
|
Parkiralište
|
|
|
Restorani i barovi
|
|
|
Dodatne usluge
|
|
|
Usluge-ljeto
|
|
|
Skijanje
|
|
|
Wellness & SPA
|
|
